Menu
  • Prebrano 629 krat

Razprava na drugem digitalnem srečanju mladinskega sektorja Mreže Mama

Mladinsko delo se iz virtualne postopoma vrača v fizično obliko. O izzivih ponovnega vračanja v mladinske centre smo ta teden razpravljali na drugem digitalnem srečanju mladinskega sektorja – povezavo do poročila najdete v tokratnih tedenskih novicah. Tudi na Mreži MaMa smo pričeli z organizacijo aktivnosti za naše članice; čaka vas trening v sklopu projekta EUYOU, pa tradicionalni Skok v poletje in Klub MaMa… Več v tedenskih novicah:

  • VPRAŠALNIK: MLADINSKI CENTRI MED EPIDEMIJO – Epidemija je nedvomno vplivala na organizacijo dela v mladinskih centrih. Na Mreži MaMa nas zanima, kako ste članice preživljale in doživljale epidemijo novega koronavirusa, zato vas prosimo, da do junija rešite vprašalnik TUKAJ, in nam tako pomagate oblikovati celosten pregled stanja mladinskih centrov med epidemijo.
  • EUYOU: TRENING ZA MLADINSKE DELAVCE – Partnerji projekta EUYOU vas vabimo, da se udeležite treninga za predstavnike mladinskih centrov in mladinske delavce, ki je namenjen krepitvi kompetenc vseh tistih, ki bodo skrbeli za izvedbo in promocijo on-line dogodkov v sklopu projekta EUYOU in tudi tistim, ki želite pridobiti dodatna znanja za organizacijo in izvedbo on-line in »off-line« lokalnih dogodkov. Trening bo potekal v treh delih, in 18. junija 2020 v online obliki na platformi ZOOM ter 30. junija v živo v Celjskem mladinskem centru. Več
  • SKOK V POLETJE IN KLUB MaMa – Z veseljem vas obveščamo, da v juniju organiziramo že tradicionalni Skok v poletje za naše članice, združen s Klubom MaMa, kjer bomo pregledali delo Mreže MaMa v 2020 in naše načrte za naprej. Rezervirajte si 30. junij, več informacij sledi v prihodnjem tednu! 
  • DRUGO DIGITALNO SREČANJE MLADINSKEGA SEKTORJA – Včeraj smo se na drugem digitalnem srečanju mladinskega sektorja ponovno srečali predstavniki organizacij v mladinskem sektorju in izmenjevali mnenja ter izkušnje, povezane z delom organizacij in izvajanjem mladinskega dela v času po epidemiji. Več v poročilu na naši spletni strani. Več
  • PRIPRAVA ZA OPRAVLJANJE STROKOVNEGA IZPITA IZ ZUP – Ponovno vabljeni k prijavi na pripravo za opravljanje strokovnega izpita iz Zakona o splošnem upravnem postopku (ZUP) I. in II. Stopnje, ki ga na Mreži MaMa organiziramo za mladinske centre in njihove zaposlene, ki se ukvarjajo z razpisi in so vsakodnevno vpeti v izvajanje različnih projektov ter komunikacijo z upravnimi organi. Več

Želimo vam prijetne dni,

Ekipa Mreže MaMa

Zanimive povezave

Sofinancerji

Evs Evs Evs

Napovednik